(044) 501-58-41

Про компанію


Разом з нами день починається інформативно!

 

Компанія забезпечує клієнтам вчасний моніторинг та аналіз медіакампаній.

 

За 5  років ми опрацювали 48 млн. документів, що на 8 млн. публікацій більше ніж статей у Вікіпедії. Сьогодні і щодня наша база поповнюється на 40-50 тис. нових публікацій.  Наявність архіву з 2008 року дозволяє нам використовувати всі інструменти та методи big data для аналізу та моделювання ситуацій.

 

Наші клієнти отримують  повний спектр послуг.  Адже ми читаємо національну та регіональну пресу, уважно слідкуємо за професійними виданнями, використовуємо власні технології для пошуку в інтернеті, стенографуємо ТВ та радіо ефіри і відслідковуємо активність в соціальних мережах. Використовуємо розширену географію джерел, включаючи країни СНД.

 

Співпраця зі сховищами друкованих ЗМІ дозволяє нам проводити пошук в архівах  видань і надавати скан-копії публікацій багаторічної давності.

 

Завжди враховуємо цілі та стратегію компаній в роботі над їх аналітичними звітами медіарезонансу.  Тому пропонуємо індивідуальні показники та якісні характеристики в оцінці медіаполя.

 

Зауважте, наша команда – це також  режисери, дизайнери, фотографи, оператори з великим досвідом роботи на інформаційному ринку. Компанія організовує події та створює медіарезонанс.

 

Плануйте та реалізуйте інформаційні кампанії разом з нами!