(044) 501-58-41

Архів ЗМІ


У багатьох випадках необхідно знайти архівну інформацію про теми чи об’єкти.  Для цього необхідні газети, журнали, ефір за попередні періоди (місяці чи роки).

Збирати та зберігати архів ЗМІ процес затратний та потребує багато зусиль. А знайти потрібну інформацію в неймовірній кількості статей, новин в базі ЗМІ ще важче. Для цього необхідний не тільки час та люди, але й технічні ресурси

Технології пошуку в архівах ЗМІ

Найкращий результат пошуку інформації в архівах ЗМІ дають повнотекстові пошукові системи з елементами семантичного та морфологічного аналізу.

Ми надаємо готові рішення для пошуку в архівах ЗМІ статей з друкованої преси та інтернет-ресурсів, які дозволять економити  ресурси та оптимізувати бюджети на моніторинг ЗМІ.

Сьогодні мільйони документів систематизовано в архіві ЗМІ, а технологія пошуку дозволяє в рекордний час найти необхідну інформацію в різних джерелах. В деяких випадках тільки електронної версії архіву недостатньо, необхідна тверда копія. Наша співпраця зі сховищами друкованих ЗМІ України дозволяє нам робити пошук в архівах друкованих ЗМІ  та дає можливість надавати скан-копію необхідної публікації багатолітньої давності.  


Персональний архів ЗМІ

Щоденний моніторинг преси та інших видів ЗМІ оперативно інформує та допомагає отримати максимально актуальну інформацію. Проте, з часом, файли моніторингів скопичуються в поштових скриньках та через декілька місяців стають «тягарем» - нічого неможливо знайти, порівняти, аналізувати… А якщо, ще стоїть завдання пошуку конкретного документа, це може зайняти цілий день, а може и не один день.

Персональний архів ЗМІ – ідеальне рішення для накопичення, збереження та пошуку інформації. Всі тематичні моніторинги преси (чи моніторинги ТВ та Радіо, моніторинги інтернет-ресурсів) будуть збережені в персональному архіві ЗМІ, доступ до якого завжди відкритий по персональному логіну та паролю. Зручний пошук документів, сортування по датам, можливість виділення ключових слів кольором та ряд інших інструментів продовжать життя щоденним моніторингам друкованої преси, моніторингам інтернет-ресурсів, дозволять зберігати інформацію протягом необмеженого часу, створюючи свій унікальний корпоративний архів ЗМІ.